“Llugë” në Prishtinë, shikoni këtë turmë të njerëzve, ja çfarë po ndodh

“Llugë” në Prishtinë
“Black Friday”, apo e njohur në shqip si “E premtja e zezë”, ka bërë që një pjesë e madhe e qendrave dhe marketeve kosovare t’i ulin cmimet “për toke”.Në këtë video të publikuar në internet shihen qindra persona teksa futen në njërin prej lokaleve në periferi të Prishtinës, transmeton Indeksonline.

Për të lexuar të plotë hap linkun e rradhës- link