Mbani mend mirë! Këto do jenë ditët më problematike të motit për këtë javë, në Shqipëri

Mbani mend mirë! Këto do jenë ditët më problematike të motit për këtë javë, në Shqipëri

Dita e djeshme u shoqërua me sasi të konsiderueshme reshjesh shiu, në pothuaj gjithë territorin e vendit. Meteoalb bën me dije se gjatë periudhës 27 nëntor e deri me 4 dhjetor 2017, më të dendura reshjet do të jenë në datë 30 nëntor dhe 1 dhjetor. Në zonat verilindore dhe juglindore nuk përjashtohet mundësia për reshje dëbore.