Fatos Nano “trondit” politikën, fotoja që publikon ngre dyshime të mëdha

Ish-kryeministri Fatos Nano i ka habitur të gjithë mbrëmjen e sotme teksa ka postuar në profilin e tij një foto të vjetër, që ka ngritur mjaft pikëpyetje tek komentuesit dhe ndjekësit e tij.

Nano ka postuar foton e rrallë të vitit 2005, por ajo që bën përshtypje është fakti se në të ndodhet ai vetë së bashku me Edi Ramën dhe Ilir Metën.
Për të lexuar të plotë hap linkun e rradhës- link