Ekskluzive: Pamje nga gjuajtja me armë në kryeqytet

Drejtori i Emergjencës Basri Lenjani në një prononcim për Indeksonline ka thënë se gjendja e një të plagosuri sa ishte në qendrën emergjente ka qenë stabile.

“Nëse është fjala për të njëjtin rast atëherë personi në fjalë është pranuar në QKUK në ora 7 të mëngjesit, është trajtuar në klinikën emergjente dhe pastaj është dërguar në ORL!
Ndiqe të plotë artikullin duke hapur lidhjen – Link