Vritet me armë zjarri para fëmijëve Kastrati, dalin pamjet e fundit nga ngjarja tragjike

Një shqiptar është vrarë dhe një tjetër është plagosur me armë zjarri në Francë. Ngjarja ka ndodhur në zonën e Merz-Tessy në Haute-Savoie këtë të shtunë, raportojnë sot mediat lokale.Sipas shtypi francez, në spitalin e Annecy u dërguan pardje dy shqiptarët të plagosur me armë zjarri!
Për të lexuar të plotë hap linkun e rradhës- link