‘Grushtohen’ Shpend Ahmeti dhe Arban Abrashi, ja çka ndodhi në emision

Arban Abrashi nga LDK-ja pati kritika për qeverisjen e Shpend Ahmetit duke thënë që rreth 80 milionë euro janë të humbura brenda katër vjetësh nga buxheti i kësaj komune.

Këtë kategorikisht e ka mohuar kryetari aktual i kryeqytetit Ahmeti, përderisa ka thënë që mbetja më e madhe e buxhetit ishte rreth 60 milionë, kur edhe e ka marrë mandatin.

Mos e humb, hap meposhte per me teper- Link

11 thoughts on “‘Grushtohen’ Shpend Ahmeti dhe Arban Abrashi, ja çka ndodhi në emision”

  1. The web’s finest free fuck site where nothing but quality porn videos are presented in plenty. Get the most exciting free fuck videos of horny babes that can’t spend a day without hardcore sex. Our site is loaded with cock stiffening fuck videos that will keep you horny for a long time. Here is your ravishing source of the world’s …

  2. This very blog is no doubt educating and also informative. I have picked helluva useful stuff out of this blog. I ad love to go back over and over again. Thanks!

  3. Im getting a tiny problem. I cant get my reader to pick up your feed, Im using msn reader by the way.

  4. There is obviously a bunch to identify about this. I suppose you made various good points in features also.

Leave a Reply

Your email address will not be published.