FOTOT/ Gjesti i pazakontë i Donald Lu pas bisedës me Fatmir Xhafajn

Takimi me Fatmir Xhafajn në Ministrinë e Brendshme e ka lënë të entuziazmuar Donald Lu-në. Nga Ministria e Brendshme, ambasadori amerikan doli i qeshur në fytyrë. Madje kur pa kamerat dhe fotografët që e prisnin poshtë.

Bëri një veprim të pazakontë. I zgjatur dorën dhe përshëndeti policin që e nderonte në hyrjen e ministrisë.Se çfarë bisedoi Donald Lu me Fatmir Xhafajn nuk dihet sakësisht..
Lexo lajmin e plotë duke klikuar në Link👇

Link