Zv.ministri i “përvishet” PD-së: Basha do Tahirin në burg, të tjerë e duan Bashën. Drejtësia…

Pas kërkesave të kryedemokratit Lulzim Basha për arrestimin e kryebashkiakut të Durrësit Vangjush Dako, atij të Elbasanit Qazim Sejdini dhe ish-ministrit Saimir Tahiri, ka ardhur një reagim nga zv.ministri i Mbrojtjes Petro Koçi.

Ai i ka kujtuar Bashës se edhe atë e duan në burg por në fund është drejtësia ajo që vendos dhe jo akuzat politike.“Basha do Tahirin në burg. Të tjerë duan Bashën në burg..
Lexo lajmin e plotë duke klikuar në Link👇

Link