Tronditë Majlinda Kelmendi: Keq e më keq, me kanë thënë se unë duhet me shitë…

Xhudistja e njohur botërore me prejardhje nga Kosova, dhe njëherit edhe krenaria e vendit, Majlinda Kelmendi, ka rënë në një hall të madh.Përmes një postimi në Facebook.

Majlinda ka shkruar duke kërkuar mendimet e përkrahesve të saj se a ja vlen që të shitet një lojë e saj, të cilën e ka të domosdoshme.Ja postimi i saj:Keq e me keq-Pas lajmit qe mora para disa dite..
Lexo lajmin e plotë duke klikuar në Link👇

Link