‘Ti je vetëm e imja’: I riu qëllon me Kallashnikov kushërirën 14-vjeçare

Një i ri 22-vjeçar, i quajtur Bajram Krasniqi, është vënë në pranga së fundmi nga policia e Lushnjes pasi dy ditë më parë, në fshatin Babunjë të Divjakës.

Ai ka qëlluar me armë zjarri tip Kallashnikov drejt një vajze 14-vjeçare me të cilën ishte dashuruar.E mitura ka mundur t’i shpëtojë plumbave dhe nga ngjarja nuk ka asnjë të lënduar.Së fundmi, është bërë e ditur se Krasniqi..
Lexo lajmin e plotë duke klikuar në Link👇

Link