Qenushi qëndronte mbi varrin e pronarit pa lëvizur, më pas zbulimi lë pa fjalë (FOTO)

Një qenushe ka tërhequr vëmendjen me qëndrimin pranë varrit të pronarit të saj,duke ndenjur pjesën më të madhe të kohës pa lëvizur nga aty.Fotot e qenit po bëjnë xhiron e botës,ndërsa qenushja shfaqet e pafuqishme dhe e brishtë.

Të gjithë mendonin se kafsha donte të rinte pranë pronarit të saj,por kur u afruan tek varri vunë re diçka tjetër.Mbrojtësja e kafshëve Vesna Mihajloski ndoqi nga pas qenin..
Lexo lajmin e plotë duke klikuar në Link👇

Link