VIDEO: Kryebashkiaku i PD-së mbështet hapur Ramën: Fillim i mbarë për marrëdhëniet tona, i mbështes reformat e ndërmarra por… do të dal në protestë sepse…

Kryebashkiaku i Lezhës dhe anëtari i Kryesisë së PD-së, Fran Frrokaj ka treguar se ka stabilizuar marrëdhëniet me kryeministrin Edi Rama dhe se e mbështet atë mbi reformat e ndërmarra.

Duke ju referuar takimit që kishin pasur një ditë më parë, Frrokaj shprehet se mbrëmë kanë diskutuar mbi një sërë projektesh.Ai shtoi se, pavarësisht se janë kundërshtarë politik, mbrëmja e djeshme nuk ishte “darkë e gabuar”.
Lexo lajmin e plotë duke klikuar në Link👇

Link