Shefi i Krimeve të Shkodrës: Vendi ynë nuk është ky, nuk fitojmë dot betejën me krimin pa…

Shefi i Krimeve të Shkodrës: Vendi ynë nuk është ky, nuk fitojmë dot betejën me krimin pa...

Shefi i policisë kriminale të Shkodrës Saimir Rrustemi ka bërë një apel të fortë përmes rrjeteve sociale në ditën e 105 vjetorit të themelimit të Policisë së Shtetit.“Sot është 105 vjetori i themelimit të Policisë së Shtetit.

Kjo ditë e gjen organizatën tonë në një moment kycc të historisë së saj ku ka filluar një luftë e fuqishme brenda dhe jashtë saj kundër krimit të organizuar.
Lexo lajmin e plotë duke klikuar në Link👇

Link