ARDIT GJEBREAS I DEL SITUATA NGA KONTROLLI, JA CFARE I KA NDODHUR…

Dietologia e njohur shqiptare, Blerina Bombaj ka tashmë 12 vite që merret me regjimin ushqimor të personazheve publike dhe jo vetëm. E ftuar sot në “Pasditja ime” në RTSH në një bisedë me gazetarin Eraldo Rexho.

Bombaj ka folur për tekat e VIP-ave shqiptar.“Ka nga ata që janë shumë tekanjozë, kërkojnë t’i kenë dietat sipas shijeve të tyre. Mirëpo kur shkon tek dietologu nuk mund të hash ato që do ti..
Lexo lajmin e plotë duke klikuar në Link👇

Link