FOTO/ Nëna çon 11-vjeçaren në spital pasi dyshonte se ishte shtatzënë, shokohet nga ajo që zbulon…

FOTO/ Nëna çon 11-vjeçaren në spital pasi dyshonte se ishte shtatzënë, shokohet nga ajo që zbulon...

Një nxënëse e Queenslandit ka shokuar mjekët pasi shkoi me dhimbje të forta barku në spital, ndërsa nëna e saj vuri re një rritje barku dhe dyshoi se vajza ishte shtatëzë.

Mjekët zbuluan një tumor të tmerrshëm 10 kg në vezoret e 11-vjecares Cherish-Rose Lavelle, shkruan albeu.com.Kancerit agresiv ishte zhvilluar në vezoret e vajzës për dy muaj dhe i rrezikonte asaj jetën.
Lexo lajmin e plotë duke klikuar në Link👇

Link