Kur pediatri pa foton, i shkroi mesazhin urgjent të atit… dhe shpëtoi vogëlushen!

Falë rastësisë, syrit të mrehtë të pediatrit dhe veprimit të shpejtë të babait, kjo foshnjë u shpëtua.E gjithë kjo filloi kur babai postoi foton e parë të vajzës së tij të vogël në rrjetet sociale, pasi i kishte bërë banjë.

Një pediatër që e pa fotografinë online rastësisht vuri re se diçka nuk ishte në rregull me vajzën e vogël.Pediatri nuk ngurroi t’i shkruante një mesazh babait:
Lexo lajmin e plotë duke klikuar në Link👇

Link