Hashim Thaçi shfaqet i tronditur për Gjykatën speciale, kërcënon gjykatën se gjithë popullin e ka pas!

Fillimi i punës së kësaj gjykate, e njohur si Dhomat e Specializuara dhe Zyra e Prokurorit tё Specializuar tё Kosovёs, është mundësuar pas harmonizimit të Rregullores së Procedurës dhe Provave me Kushtetutën e Kosovës, pёr gjykimin e pretendimeve të paraqitura nё raportin e Kёshillit tё Evropёs tё vitit 2011, pёr shkelje tё rёnda tё sё drejtёs ndёrkombёtare.


Mos e humb, hap meposhte per me teper – Link

12 thoughts on “Hashim Thaçi shfaqet i tronditur për Gjykatën speciale, kërcënon gjykatën se gjithë popullin e ka pas!”

  1. Thanks for any other great article. Where else may anyone get that type of info in such a perfect manner of writing? I ave a presentation next week, and I am at the search for such info.

  2. I thought it was going to be some boring old post, but it really compensated for my time. I will post a link to this page on my blog. I am sure my visitors will find that very useful.

  3. Whoa! This blog looks just like my old one! It as on a entirely different topic but it has pretty much the same layout and design. Outstanding choice of colors!

Leave a Reply

Your email address will not be published.