E dhimbshme: I vdiqën binjakët, burri e rrihte me rripin e pantallonave

E ftuar sot në “Ka një mesazh për ty” ishte Hajrie,një nënë e vuajtur dhe që për disa vite burri kishte ushtruar dhunë mbi të.Hajria kishte ftuar në studio djalin e saj të vogël.

Për t’i dhënë një mesazh, por fillimisht ajo tregoi historinë e dhimbshme të jetës së saj..
Hap Reklamën

Vazhdo artikullin e plotë