Pse hesht Lulzim Basha për arrestimin e Andi Tomës?!

Andi Toma, ish-drejtori i Përgjithshëm i Autoritetit Rrugor Shqiptar, është arrestuar mbrëmjen e së enjtes së 1 shkurtit, pas kallëzimit penal nga ministri i Transporteve Damian Gjiknuri.

Ai akuzohet për abuzime dhe korrupsion gjatë ndërtimit të rrugës Elbasan-Gjinar. Ai u arrestua së bashku me ish-drejtorin e ARRSH.
Hap Reklamën

Vazhdo artikullin e plotë