Përgjimet/ Gjiknuri “flakë për flakë” Shehajt: Po ti ke paguar 1 milion euro për tu bërë deputet?

Ministri i Energjitikës dhe Infrastrukturës Damain Gjiknuri ka folur për herë të parë pas lajmit se ai është regjistruar nga prokuroria e Elbasanit duke folur me një biznesmen për afera korruptive.

Emrin e ministrit e zbuloi deputeti i PD-së, Agron Shehaj në një koment ..
Tejkalo linkun më poshtë për të lexuar lajmin e plotë

Hap lajmin e plotë