A je ti peshk i madh që SHBA pret të arrestohesh? Ish ministri i Berishës habit gazetaren

Ish ministri i Ekonomisë,Tregtisë dhe Energjetikës,Genc Ruli ishte sonte i ftuar ne emisionin “Studio e Hapur” i gazetares Eni Vasili, dhe kjo e fundit e ka ngacmuar duke e pyetur drejtperdrejt nese ai eshte nje nga peshqit e medhenj qe pret SHBA te arrestohen.

Ruli është ndalur tek dëshmia e tij.
Vazhdo lajmin e plotë