PAMJE TË RËNDA/ Si u vra biznesmeni kosovar që refuzoi t’u paguante 500 mijë euro gjobë njerëzve të lidhur me Haradinajn (VIDEO)

Biznesmeni Salih Kastrati, sot mund të ishte i gjallë nëse do t’u nënshtrohej kërkesave të grupeve më të fuqishme kriminale në Pejë. Ai u kishte mbijetuar katër atentateve.

Në të pestin kishte vdekur, pak ditë pasi gjashtë burra, të lidhur me Policinë dhe kryeministrin, Ramush Haradinaj, kishin kërkuar nga Kastrati.
Vazhdo lajmin e plotë