Lajmi fundit: Tronditë Luan Krasniqi rrëfehet si asnjeher më parë

“Sot miku im Luan Krasniqi njeri nder Bokseret me te mir te historis Shqiptare erdhi dhe me Vizitoj gjat stervitjes qe zhvillova sot. Vertet ndihem shum i nderuar dhe Falemenderit shum per mbeshtetjen dhe per cdo keshill që me jep i nderuar Luan”, ka shkruar boksieri shqiptar nga Maqedonia në rrjetin social, Facebok.
Vazhdo Artikullin e plote :