Lajm shumë i keq nga gruaja e Ermal Mamaqit!

Ermal Mamaqi është komediani dhe prezantuesi i njohur nga Shqipëria. Ai në një video të postuar në llogarinë e tij në “Instagram” e frikëson shumë bashkëshorten e tij Amin.

Ermali e shfrytëzon momentin kur ajo është e habit dhe e frikëson kurse ajo e ofendon duke i thënë:
Hap reklamën

Hap reklamën / Vazhdo artikullin e plotë