RRENQETHESE: U martuan, krijuan familje por pas 4 vitesh e kuptuan se janë vëlla e motër

Related image

Një burrë 39-vjeçar ka rrëfyer për “The Sun” historinë e tij të dhimbshme me gruan e tij, e cila në të vërtetë doli të ishte motra e tij.

Ai ka thënë se ka jetuar i lumtur me të pa e ditur se ishte vëllai i saj dhe ka një djalë me të!
Hap reklamën

Hap reklamën / Vazhdo artikullin e plotë