Rama kërcënoi protestuesit, qytetarët e sulmojnë në rrjet: ‘Ik o barbon, populli nuk është dele…’ (Foto)

Kryeministri Edi Rama reagoi ndaj protestës së qytetarëve në rrugën e Kombit duke paralajmëruar protestuesit se do të përballen me drejtësinë.

Por përkundër paralajmërimeve të Ramës janë rreshtuar ndjeklësit e tij në rrjet që nuk kanë kursyer fyerjet dhe sharjet në drejtim të Ramës.Revolta në Rrugën e Kombit,për Edi Ramën protestuesit janë ‘barbarë’..
Hap reklamen / Vazhdo Artikullin e plote