Çka po ndodh me Sasën, shikoni si po duket ajo tani!


Adriana Matoshi është ndër aktoret më të përfolura dhe më profesionale në skenën e filmit kosovar.

‘Sasa’ është roli simpatik për të cilin e do publiku Adrianën. Nënë e katër fëmijëve por ‘Sasa’ duket vërtetë si adoleshente në pamje dhe jo vetëm në rol, por edhe në jetën reale.

Largo Reklamën / Hap Lajmin e Plotë (FOTO)