U bë hit në kohë rekord, historia që fshihet pas këngës së dasmës Besi-Xhensila


Besi dhe Xhensila janë duke pritur një vajzë të bukur të vijë në jetë dhe për këtë janë bërë pjesë e pandarë e mediave.

Por kush e ka harruar këngën e njohur “Çelsi i Zemrës” e cila u kthye shumë shpejt në një hit.Por si u krijua kjo këngë?

Largo Reklamën / Hap Lajmin e Plotë (FOTO)