Kështu duket Adelina dhe bashkëshorti i saj sportiv (FOTO LAJM)


Adelina Tahiri dhe bashkëshorti i saj, Serjoza Markov janë një nga çiftet më të komentuar në media, që kur lidhja e tyre u bë publike e deri më sot.

Këngëtares shqiptare nuk i pëlqën të ekspozojë bashkëshortin dhe në fakt ka shumë pak foto së bashku, transmeton portali jonë.

Largo Reklamën / Hap Lajmin e Plotë (FOTO)