U fejua papritur, këngëtari tregon fytyrën e vajzës që i mori zemrën


Pak ditë më parë, këngëtari Erik Lloshi është fejuar me një vajzë ende të panjohur për publikun, kjo i habiti të gjithë.

Bëhej fjalë për romancë të re të këngëtarit dhe këtë e vërejti çdokush. I ftuar sot në ‘Thumb’, Eriku ka sqaruar se si shkoi drejt këtij vendimi…

Largo Reklamën / Hap Lajmin e Plotë (FOTO)