E moshuar dhe me rrudha po ja çfarë zonjë e bukur është nëna e Yllka Gashit

http://orainfo.net/wp-content/uploads/2017/05/yllka1-770x445.jpg
Ajo tani është e martuar dhe nënë e një vajze, por që shpesh i mungojnë prindërit e saj. Ajo ka publikuar disa foto të tyre.

Edhe pse e moshuar nëna e Yllkës merr gjithë vëmendjen me pamjen e saj prej një zonjë të vërtetë, përcjell Ora Vip.
Hap Linkun / Lexo Lajmin E Plotë (FOTO)