“Hamdia” del bashkë me nënën dhe gruan e tij, por shikoni sa shumë e do nusja e tij vjehrrën?


Dardan Gashi është ndër aktorët më të preferuar të publikut, i cili bëri bujë me rolin e tij të ‘Hamdisë’ në serialin vendor, ‘Çka ka shpija’.

Ai ka pas shumë fansa që dëshirojnë të dijnë më shumë rreth jetës së tij p r i v a t e-
Hap Linkun / Lexo Lajmin E Plotë (FOTO)