Majlinda publikon mashkullin që e do! Jo,Jo, nuk është Roani


Majlinda Zeka është ish-e dashura e reperit më të njohur dhe të dashur kosovar, Majk.

Ata tashmë nuk janë në lidhje por ka diçka që i bashkon, e ai është Roani, djali i tyre, shkruan ORAvip.Të dy po vazhdojnë jetën të ndarë, madje Majku bëri publike lidhjen e tij.

Hap Linkun / Lexo Lajmin e Plotë