E tmerrshme: Adelina dështon ‘keq’ me flokët dhe grimin


Adelina Ismaili kohë më parë ishte ndër këngëtaret më aktive të skenës sonë.

Qe disa vite ajo nuk është aktive me projekte muzikore, por vazhdon të mbetët në zemrat e publikut si ‘Diva’e skenës, shkruan ORAvip.Jo me muzikë, por në aktrim, Adelina ka vendosur të kthehet më e relaksuar se kurrë…

Hap Linkun / Lexo Lajmin e Plotë