Iu kujtohet Elida Kryeziu!? Ja si duket sot ajo dhe familja e saj


Elida Kryeziu ishte ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Tash e një kohë ajo nuk është aktive me projekte muzikore.Por, ajo vazhdon të mbetët aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.E se di duket ajo dhe familja e saj sot, shikoni postimin më poshtë.

Hap Linkun / Lexo Lajmin e Plotë