‘Çënari’ dhe Almeda Abazi po e shijojnë këtë pamje përrallore


Janë njëri ndër çiftet më të komentuara në media.

Ish-miss Shqipëria dhe aktori turk Tolgahan Sayisman po shijojnë lidhjen e tyre si të martuar edhe atë në ambiente tejet përrallore, shkruan lajmi.net.Së fundmi kanë publikuar një Instastory ku shihen përballë një ambienti të tillë pran detit.

Hap Linkun / Lexo Lajmin e Plotë