Seldi tregon trupin ‘vital’ të Mimozës, ja reagimi i saj


Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu janë çifti më i ri i esradës sonë.

Ata u fejuanpak kohë më parë me një ceremoni të thjeshtë.Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshmet.Këto ditë ata kanë vendosur t’i kalojnë së bashku në pushime për tu relaksuar.

Hap Linkun / Lexo Lajmin e Plotë