Kush është i dashuri i ri i Diellza Kolgecit


Pas një periudhe të gjatë e vetme, ka të reja në jetën sentimentale të Diellza Kolgecit.

Sipas Prive, bukuroshja shqiptare ka nisur një romancë të re me një mashkull i cili thuhet se është sportist.Sa i përket kësaj pjese ajo ka qenë e rezervuar gjithmonë dhe e ka ruajtur…

Hap Linkun / Lexo Lajmin e Plotë