Enca e çmendur pas modelit spanjoll, ja çka bën tani


Enca, është ndër këngëtaret më aktive dhe më të dashura për publikun.

Ajo madje cilësohet edhe si mbretëresha e Instagramit, për shkak të numrit të madh të ndjekësve.Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet, e shpeshherë edhe të tilla ku ajo shfaqet provokative.

Hap Linkun / Lexo Lajmin e Plotë