Albëria po i bën 50 vjet, por ajo vesh fustanin e bardhë dhe duket si 20 vjeçare


Albërie Hadërgjonaj është ndër këngëtaret me më së shumti vite në skenë.

Por, edhe përkundër këtij fakti, ajo vazhdon të duket si një vajzë e re, shkruan ORAinfo.Mjafton të shohim një foto të saj që të bie në sy bukuria dhe format e saj trupore.Albëria është shumë aktive në rrjetet sociale…

Hap Linkun / Lexo Lajmin e Plotë