Aktori turk i kthehet mediave për Almeda Abazin: Boll u morët me gruan time

Ndërhyrjet estetike të personazheve të njohur janë temë e parë diskutimi në të gjitha mediat dhe rrjetet sociale edhe në botë.

Në mediat turke është përfolur edhe Almeda Abazi, ish-mssi shqiptar. Por si ka reaguar për këto lajme bashkëshorti i Almedës, Tolgahan Sayışman pyetur së fundit nga mediat turke?

Largo Reklamën / Hap Lajmin e Plotë (FOTO)