Nora ‘shashtrisë’ Sheikët, shikoni çfarë foto ka bërë ajo në Dubai!


Nora Istrefi është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo është shumë aktive edhe në mbrëmje e koncerte të ndryshme. Është aktive edhe në rrjetet sociale, ku bën postime të shumta.Se fundmi ajo është duke qëndruar në Dubai me motrën e saj Erën dhe burrin e saj Robertin.

Hap Lajmin e Plotë në Link