Bukuroshat e Turqisë në ‘sherr’ për këtë super-femër

http://orainfo.net/wp-content/uploads/2018/04/645x400-turkish-actors-busted-by-coast-guard-in-no-diving-zone-1500459735311.jpg
Serialet turke janë bërë ndër serialet më të ndjekura në Shqipëri dhe jo vetëm.

Dy nga aktorët më të pëlqyer nga femrat shqiptare janë Kivanç Tatlitug dhe Cagatay Ulusou të cilët kanë bërë për vete shumë fansa prej roleve interesante që kanë pasur në serialet të ndryshme.

Hap Lajmin e Plotë / Kliko linkun (FOTO)