Learta publikon foto me burrin dhe djalin! Fytyra e Matinit do t’iu shkri së qeshuri


Learta Jakupi është reja e këngëtares së njohur të muzikës popullore, Shyhrete Behlulit.

Ajo u bë e njohur për shkak të vjehrrës së saj, dhe tani ka një mori ndjekësish në instagram. Madje tashmë ka hapur edhe biznesin e saj më të ri të cilin e promovon vazhdimisht, AlbaFun.

Hap Lajmin e Plotë / Kliko linkun (FOTO)