Kaq baba i kujdesshëm është Miloti, kështu e pastron vajzën e tij


Milot Binaku është ish-i dashuri i këngëtares së njohur kosovare, Genta Ismaili.

Ai tashmë është i martuar dhe ka një vajzë. Miloti është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bën postime të ndryshme. Sot ai ka publikuar një fotografi përmes së cilës tregon se po pastron vajzën e tij

Hap Lajmin e Plotë / Kliko linkun (FOTO)