Pak para lindjes, kështu kujdesen vjehrra e kunata për Xhensilën


Këngëtarja Xhensila Myrtezai gjithmonë ka treguar se ka një raport mjaft të mirë me familjen e bashkëshortiti të saj, Bes Kallakut.

Ajo ndan gjithmonë kohë me motrën e Besit dhe duket se pika e dobët është mbesa e vogël e aktorit. Por këtë herë 4 femrat më të rëndësishme të Besit..

Hap Lajmin e Plotë / Kliko linkun (FOTO)