Kida shfaqet në të zeza, por vëmendje marrin flokët e saja


Këngëtarja e njohur Orhidea Latifi e cila në publik njihet me emrin Kida, shkruan ORAvip.

Kida si çdo herë tjetër po kujdestë shumë bukur për pamjen e saj.Në rrjetin social Instagram poston fotografi shumë dhe pa dyshim që komentohet shumë nga ndjekësit e saj pasi që ka…

Hap lajmin e plotë në Link