Luana publikon foto super hot, aksidentalisht publikon të dashurin e saj!


Moderatorja e njohur shqiptare Luana Vjollca është bërë ndër femrat më te diskutuara kohëve të fundit.

E kjo vëmendja nuk erdhi rastësisht, por për shkak të formave dhe paraqitjeve të saj elegante e shpesh edhe provokative, shkruan ORAvip.Ajo është shumë e përfolur për lidhjen e saj me Krenarin…

Hap lajmin e plotë në Link