Kaq e bukur është bërë, Kaltrina do ta ‘çmend’ burrin e saj sonte


Kaltrina Mikushnica është ndër moderatoret më të njohura në Kosovë.

Ajo gjitashtu është edhe një femër shumë atraktive.Kaltrina është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet.Sot ajo publikoi një fotografi në të cilën po duket tejet e bukur dhe elegante.

Hap lajmin e plotë në Link