Reja e Remzies një nuse e ‘lazdruar’, nuk di të gatuaj për burrin e saj


Gëzime Krasniqi është e fejuara e djalit të këngëtares së njohur kosovare, Remzie Osmani.

Ajo tashmë është bërë e njohur dhe ka një numër të madh të ndjekësve në rrjetet sociale.Gëzimja është shumë aktive dhe bën postime nga më të ndryshmet.Sot ajo ka publikuar një pamje…

Hap lajmin e plotë në Link